دانلود رایگان فیلم سینمایی تپلی و من

فیلم تپلی و من به کارگردانی حسین قناعت

دانلود رایگان فیلم تپلی و من

کارگردان: حسین قناعت | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 دی ماه 1398

مدت زمان: 90 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL

فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: حسین قناعت

خلاصه داستان:
مردی به نام رامین (حسن معجونی) که در رشته کارگردانی تحصیل کرده، بخاطر ننوشتن فیلمنامه‌های جذاب، به ناچار در یک مرکز آموزشی هنری به همراه همکار خود کتایون (میترا حجار) کار می‌کند. یک روز او به‌طور اتفاقی شخصیت دوران کودکی خودش که اسمش تپلی (سامیار محمدی) است را در خانه اش پیدا می‌کند و بعد از م با روانشناس، متوجه می‌شود که تپلی از گذشته آمده تا اتفاقی را که باعث از بین رفتن اعتماد به نفس رامین شده را به او بگوید تا رامین در گذشته سفر کند و از آن اتفاق جلوگیری کند اما…

بازیگران:
حسن معجونی، سامیار محمدی، میترا حجار، سیروس گرجستانی، یوسف تیموری، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، مرتضی زارع، عباس محبوب، شیدا مؤدب، امید شهباز محمدی، کیان علی‌پناه و…

لینک های دانلود رایگان فیلم تپلی و من

لینک دانلود کیفیت HQ_1080p : لینک دانلود

لینک دانلود کیفیت 1080p : لینک دانلود

لینک دانلود کیفیت 720p : لینک دانلود

لینک دانلود کیفیت 480p : لینک دانلود

لینک دانلود کیفیت 360p : لینک دانلود

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دانلود ,لینک ,کیفیت ,تپلی ,رامین ,حسین ,لینک دانلود ,دانلود کیفیت ,دانلود لینک ,حسین قناعت ,دانلود رایگان ,لینک دانلود کیفیت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران 1420 - آرزوهای دست یافتنی گروه تولیدی زبرا ضیاء Clifton Chelsea بتليجه حرف های دل یه عاشق به گوگولی اش وبلاگ تخصصيه تبليغات وبلاگ ارتباط با دانشجویان - علی نصیرزاده توليد کننده لوله فلکسيبل آموزش حرفه و فن